معرفی کانکس بنابوم پانل گچی کناف ساندویچ پنل ماموت سازه کششی آذر آبادگان سالن نمایشگاهی سهلان

سیستم های ساختمانی پیش ساخته بنابوم

درباره ما

معرفی شرکت بنابوم و گروه ایران درای وال

شرکت بنابوم پیشتاز در زمینه مهندسی و ساخت سیستم های ساختمانی پیش ساخته در ایران است. این شرکت با بهره گیری از فناوری روز جهان و تکیه بر نیروی متخصص و مجرب ایرانی توانسته است طیف گسترده ای از سیستم های ساختمانی مدولار و سبک را ارائه نماید.

سال ها است که این شرکت در زمینه مهندسی و ساخت سیستم های ساختمانی پیش ساخته به طور تخصصی فعالیت می نماید؛ در این راستا، ساختمان پیش ساخته پنلی و سوله سبک خرپایی شرکت بنابوم مورد استقبال گسترده قرار گرفته است.

اکنون این شرکت طیف فعالیت های خود را گسترش داده و سیستم های ساخت و ساز خشک (درای وال) را نیز در دستور کار خود قرار داده است. در همین راستا دپارتمان تخصصی درای وال شرکت بنابوم - گروه ایران درای وال - راه اندازی گردیده است.

گروه ایران درای وال (دپارتمان تخصصی سیستم های ساخت و ساز خشک شرکت بنابوم) عاملیت شرکت کناف ایران بوده و از معدود مجریان ذیصلاحی است که موفق به اخذ گواهینامه رسمی اجرای کیفی سیستم های ساخت و ساز خشک از سوی شرکت کناف ایران شده است. همچنین، این گروه موفق به اخذ تاییدیه رسمی مشاوره مهندسی سیستم های ساخت و ساز خشک گردیده و به عنوان اولین و تنها مهندسین مشاور درای وال مورد تایید شرکت کناف ایران در کشور معرفی شده است.

متخصصین گروه ایران درای وال از دل شرکت کناف ایران برخاسته و آموزش دیده دوره های تخصصی و بین المللی کناف می باشند. در این میان می توان به حضور مدیر اسبق حوزه فنی و مهندسی شرکت کناف ایران و مدیر اسبق بازرسی و آموزش منطقه ای شرکت کناف ایران در این گروه اشاره نمود. از جمله سوابق متخصصین این گروه، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تألیف مرجع کامل فنی شرکت کناف ایران (منوال 2011)
  • تألیف مجموعه دفترچه های فیزیک ساختمان (زلزله، انرژی، صوت و حریق)
  • طراحی و راه اندازی واحد بازرسی و آموزش در شرکت کناف ایران
  • تهیه و تدوین طرح بازرسی فنی سیستم های ساخت و ساز خشک شرکت کناف ایران
  • طراحی سیستم امتیازدهی کیفی به پروژه ها و رتبه بندی فنی عاملین شرکت کناف ایران
بازگشت به بالای صفحه »
بنابوم

پیشتاز سیستم های ساختمانی مدولار

ایران درای وال

تنها مهندسین مشاور درای وال کشور

طراحی سایتطراحی سایت تمام حقوق مادی و معنوی سایت به شرکت بنابوم تعلق دارد © 2011